آشنایی با شرکت نورد و پروفیل ساوه
 

صادرات

شركت نورد و پروفیل ساوه بر اساس سیاستهای مشتری مداری خود، بهره مندی از فناوری بالا و به روز، تكیه بر اصل كیفیت و برخورداری از نیروهای متخصص نه تنها در تامین نیاز بازارهای داخلی نقش محوری ایفا نموده بلكه حضور درخشان خود را در عرصه فروش بین المللی نیز به اثبات رسانده است.

اولین محموله صادراتی این شركت در سال 1367 به كشور انگلستان حمل گردید و از آن پس فعالیت صادراتی این گروه به صورت عملی آغاز شد به گونه ای كه طی سالهای اخیر موفق گردیده جوایز و لوحهای تقدیر متعددی از سازمانهای متولی صادرات كشور اخذ نماید. شركت نورد و پروفیل ساوه توسعه و گسترش بازارهای فعلی، دستیابی به سهم عمده بازار و نفوذ در بازارهای جدید را به عنوان قسمتی از اهداف عالیه خود همواره مدنظر داشته، در همین راستا برگزاری دوره های منظم آموزشی و همچنین مطالعه و تحقیق بازار را در جهت بهبود و پویائی مستمر سیستم در دستور كار خویش قرار داده است.
در حال حاضر محصولات شركت نورد و پروفیل ساوه شامل لوله سیاه آب سیاه و گالوانیزه، لوله گاز خانگی و شبكه، لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی و ... به صورت منظم به كشورهای ذیل صادر می گردد :

اروپا : انگلستان ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، بلژیك ، فنلاند ، یونان و قبرس.


خاورمیانه : امارات متحده عربی ، قطر ،كویت ، اردن ، عربستان سعودی و عراق


سایر کشورها : كانادا ، استرالیا ، ارمنستان ، ازبكستان ، تركمنستان و افغانستان


مقایسه وزنی محصولات صادراتی در سال 1385

قوطی و پروفیل : انواع قوطی مربع ، مستطیل و پروفیل صنعتی و ساختمانی و پروفیل های فرم دار صنعتی
لوله گالوانیزه : لوله آب ، لوله داربستی ، آنتی روتیشن ، لوله های كاندوئیت و صنعتی
لوله سیاه : لوله صنعتی ، لوله گاز ، لوله داربستی
لوله های سایز بالا : لوله های آب و ستونی با قطر خارجی  8-24  اینچ
كل تناژ صادراتی  81.422 تن

 
 
مقایسه وزنی محمولات ارسالی به كشورهای اروپائی در سال 1385

این شركت با هدف جلب رضایت مشتری و تامین خواسته های خریداران قادر گشته اعتبار بسیاری در بازار اروپا كسب نماید نموداز ذیل نمایانگر گستردگی دامنه صادرات محصولات كارخانجات نورد و پروفیل ساوه در این بازار می باشد.كل تناژ صادراتی به كشورهای اوپایی :19،300 تن

 
 
مقایسه وزنی محمولات ارسالی به كشورهای آسیا در سال 1385

این مجموعه همچنین نقشی قابل توجه در تامین نیاز بازار كشورهای آسیای مركزی داشته در حال توسعه حوزه فعالیت خود در این كشورها به خصوص افغانستان می باشد. شركت كارخانجات نورد و پروفیل ساوه با بهره گیری از مزیت حمل، حضور گسترده ای در بازار كشورهای همجوار داشته در عملیات بازسازی كشور عراق سهم عمده ای از عرضه محصولات مورد نیاز را به خود اختصاص داده است


 
 
مقایسه وزنی محصولات صادراتی در سال 1381 الی 1385

این مجموعه با تكیه بر سیاست مشتری مداری و ،بهبود مستمر كیفیت توانسته است صادرات خود به بازارهای هدف را كه شامل بیش از 20 كشور در اقصی نقاط جهان می باشد به میزان قابل ملاحظه ای در هر سال افزایش دهد.


 
 
صفحه نخست | پروفیل ساوه | روش تولید | مدیریت کیفیت | محصولات | فروش | تماس با ما
Copyright 2006 Safa Industrial Group. All rights reserved.
Web Design : arianamultimedia